Noortetöö

Noorteõhtud
on Tartu Pauluse kirikus septembrist maikuuni igal reedel kell 19. Sissepääs kiriku parempoolsest tagumisest küljeuksest.

Info: Robert Bunder, tel 5911 0105.

Pauluse noortepäevad on 28. - 30. septembril 2018. a.

Loe lähemalt!


Noortejuhtide koolitus:
26. - 28. oktoober 2018 "tööriistakast"
Oodatud on nii algajad kui ka juba tegutsevad noortejuhid. Koolitused toimuvad Rannamõisa kogudusemajas. Osalejad saavad kaasa noortejuhile mõeldud materjali. Ühe nädalavahetuse hind on 10 €.
Koolitusele saab registreeruda SIIN. 
Kava ja info on üleval SIIN.
Tere tulemast!

Kiriku noortepäevad olid tänavu 5.-8. juulini 2018 Palamusel. Suvel 2019 on kõik noored oodatud Pilistverre.
Kristlik noortefestival JäPe on luterliku kiriku suvistest kirikunoortepäevadest välja kasvanud oikumeeniline kristlik festival, mis ühendab kristlikke noori üle Eesti. Me soovime anda noorele kristlasele ühendavat, teenivat ja armastavat kogemust usust Jeesusse Kristusesse. Me otsime Kristust siin ja praegu, oma igapäevases elus. JäPe on noorte endi suupärand noortepäevadest Pilistveres, kui teemaks oli “Järgmine peatus”.

JäPe on kasvanud üle meie kiriku piiride, kuid kandvaks eestvedajaks on ikka jäänud EELK Laste- ja Noorsootöö Ühendus. Igal aastal kutsub LNÜ kokku toimkonna, kes jõudu mööda püüab suvist suursündmust ette valmistada. Toimkonnas lööb kaasa erinevate kirikute ja koguduste ärksaid noori. Korraldajateks oleme ka meie kõik, kui kaasa mõtleme, head sõnumit edasi anname ja eestpalves kanname.

Kes varem ei ole JäPe festivalil osalenud ja kellel tuttavaid ees ei ole, seda julgustame tulema koos Tartu Pauluse koguduse noortega. Läheme koos!