Pühapäeval, 15. oktoobril 2017 kell 16 Elleri kooristuudio Kammerkoor Helű ja Elleri kooristuudio neidudekoori kontsert.

Neljapäeval, 26. okt kell 18 Koolikooride sügiskontsert haridusfestivali raames.


Pühapäeval, 29. oktoobril 2017 kell 17 Erkki-Sven Tüür "Spectrumid". Fesival AFEKT.

Eesti noorema generatsiooni silmapaistvamaid organiste Ulla Krigul esitab Tartu Pauluse kirikus Erkki-Sven Tüüri Spectrumeid, mis on eesti uuema aja orelimuusikas üks kaalukamaid tsükleid. Pauluse kiriku oreli erakordne kõlavärvi palett, suur ruum, samaaegselt tagasihoidlik kaja teevad selle orelimuusikale keskendunud kava jaoks ideaalseks konserdipaigaks.

Kava:
Spectrum I 1989 (orelisoolo)
Spectrum II 1994 (orel, trompet ja löökpillid)
Spectrum III 1999 (orelisoolo)
Spectrum IV 2004 (orel ja tšello)
Neljapäeval, 21.detsember kell 19 kontsert "Taevatrepp" - tšellokvartett C-JAM ja Tartu laulpoiss Mikk Kaasik. Kavas on igihaljaid jõuluviise ning ka pikemaid instrumentaalseid vorme. Piletid eelmüügist Piletilevis ja Piletimaailmas 15 €, alates 01.11.17 pilet kõigile 18 €. Pilet kontserdipäeval 20 €/erivajadusega 15 €, kuni 10 a. tasuta.

C-JAM koosneb neljast tšellistist: Tõnu Jõesaar, Margus Uus, Levi-Danel Mägila ja  Pärt Tarvas. Tšellokvartetis on ühendatud klassikaline keelpillikvartett, improvisatsiooniline big-band, metalne ja kaasakiskuv rock-muusika, tundlik ning emotsionaalne tšello kõla.

Mikk Kaasik on 14-aastane tartlane, kes alustas laulmisega 6-aastaselt. Üleriigilistelt ja rahvusvahelistelt lauluvõistlustelt on ta koju toonud palju võite. Andekas noormees on kaasa löönud muusikalavastustes „Helisev muusika“ ja “Nukitsamees“  Vanemuises ning „Üle linna Vinski“ Emajõe suveteatris.