Registreeru Pauluse noortepäevadele!

1. oktoobril on meie kirikuhoone 100. sünnipäev. Nagu paljudel varasematelgi aastatel, tähistame seda noortepäevadega. Registreerumine on avatud siin.


Tartu Pauluse kogudus loodi aastal 1910. Oma kirikuhoone Riia tänavas võeti kasutusele 1. oktoobril 1917. Tänavu möödub sellest täpselt sada aastat. Kirik hävis sõjas 1944. Kogudus taastas kiriku ja võttis selle 1966 osaliselt kasutusele (rohkemaks ei antud riigivõimu poolt luba). Pärast kiriku tagastamist kogudusele ja pärast hoone põhjalikku renoveerimist pühitseti Tartu Pauluse kirik aastal 2015.

Läbi aegade on Pauluse koguduses peetud oluliseks rõõmusõnumi kuulutamist noortele. Alates 1997. aastast on palju kordi alustatud noortetöö uut hooaega noortepäevadega, mil koguduse noored kutsuvad nädalavahetuseks külla nii tuttavaid kui võõraid nii lähedalt kui kaugelt. Kohtuvad vanad sõbrad ja sünnivad uued tutvused. Üheskoos uuritakse Jumala Sõna, lauldakse ja mängitakse ning ollakse koos palves oma Issanda ees. Sel korral algavad noortepäevad 29. septembri õhtul ja kulmineeruvad kiriku 100. aastapäeva jumalateenistusega 1. oktoobril. Kohtumiseni!